בנימה אשית

בנימה יותר אישית


היי שמי רחל, אני אחות מוסמכת ואני עוסקת בתחום למעלה מ-20 שנה.
במהלך שנות עבודתי הוסמכתי לעבודה במכשירים רבים להסרת השיער והתנסתי בכל סוגי המכשירים: הבזקי אור, Ipl לייזרים ועוד רבים. לכל אחד מהמכשירים יש את היתרונות והחסרונות שלו ויש צורך להתאים לכל מטופל את השיטה האולטימטיבית עבורו. התאמת השיטה למטופל היא עניין מורכב שכן כל אחד מגיב קצת אחרת לשיטות טיפול שונות.
כיום לאור ניסיוני אני בחרתי להתמקד בשיטה אחת שהיא המתקדמת ביותר מבחינה טכנולוגית ובעלת יתרונות מובהקים ומוכחים למול כל המתחרים הקיימים, שלמעשה מספקת מענה לטיפול אפקטיבי הן למטופל והן למטפל ,לכן בהדר לייזר בחרנו עבורכם  את הסופרנו לייזר SHR .

למה בחרתי לטפל דווקא בסופרנו


חד משמעותית בגלל התוצאות.
הסופרנו SHR הוא המכשיר הטוב ביותר היום בשוק. הוא נוח למטופל ומטפל, הטיפול הוא ללא כאב, הוא מתאים לכל גווני העור והשיער, וזמן הטיפול קצר. את התוצאות רואים מיד לאחר הטיפול הראשון והשימוש בו הוא ללא תופעות לוואי. בנוסף, עם אותו המכשיר ניתן לטפל בכל אזורי הגוף וזה יתרון גדול לנוחות המטופל.
יחד עם מעלותיו הרבות של המכשיר, ישנו חסרון אחד. חסרונו הגדול הוא אי-יכולתו להסיר שיער לבן. אבל אל דאגה – גם את אלה אנחנו נדאג להסיר…

החזון שלי


אני מאמינה כי הדרך האמיתית לתת טיפול איכותי הוא דרך הגישה האישית, דרך הענקת טיפול אישי ומסור. חלמתי על מקום בו המטופלים יודעים שמכירים אותם וסומכים בעיניים עצומות על המטפלים שלהם ועליי.
אז הוצאתי את החזון אל הפועל. הדר-לייזר הוא מכון להסרת שיער ואסטתיקה רפואית הפועל מתוך ערכים של בית. המטפלים הם קבועים וכך הם מכירים היטב את המטופלים שלהם ולא פחות חשוב, הם מכירים איך הגוף שלהם מגיב לטיפולים. עם הידע הזה המטופל יוצא עם התוצאות הטובות ביותר שאפשר.

girl